محل تبلیغات شما
حدود دو سه ماه پیش توی شرکتی که کار میکنم بهم تشویقی دادن و مقامم رفت بالا از یه طرف خوشحال بودم چون حقوق و مزایام رفته بود بالا و از یه طرفم ناراحت بودم چون مدیر ما از این مدیرایی هست که اگر یه خورده افزایش مقام داشته باشی ازت انتظار چند برابر داره خلاصه چون وسایل شرکت خیلی قدیمی شده بود دستور داد که من به عنوان معاون شرکت پیگیر کار ها باشم و یه تعداد میز اداری خوب برای شرکت پیدا کنم منم شروع کردم به گشتن که بتونم بهترین نوع میز اداری رو پیدا کنم ولی متاسفانه با این قیمت ها و کیفیت های پایین نتونستم چیزی پیدا کنم و خسته و نا امید برگشتم خونه با یکی از دوستام که تو کار فروش میز اداری بود تماس گرفتم و بهش داستان رو گفتم اونم گفت خودش از سایت sakhtemoon خریدای مغازشو انجام میده و رازی هستش یه سری به سایت زدم و دیدم واقعا سایت خوبیه چیزی که توی سایت منو به خودش جذب کرد این بود که برای خرید میز اداری راهنمای خرید داشت و مثلا منی که اولین بارم بود خرید میکردم میتونستم با مطالعه اون اطلاعات راحت خریدم رو انجام بدم خلاصه اون میز اداری که مورد نظرم بود رو از سایت سفارش دادم و ازش هم رازی بودم و مدیر هم خوشش اومد و خلاصه به خیر گذشت.

تحویل مرز سوریه با اردن به تروریستهای ارتش آزاد

اعزام گسترده کاروان های نیرو و تسلیحات به حماه+عکس و فیلم

آفتاب یزد: ائتلاف امید در تهران بود و نبودش هیچ فرقی نمی‌کند

میز ,اداری ,یه ,شرکت ,سایت ,رو ,میز اداری ,پیدا کنم ,برای شرکت ,از یه ,بودم چون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mietresunre newsscanteapum1989 انجام پروژه های برنامه نویسی مجید روهنده acazesva بهترین ها Dana's site dioclosunuc meicrafoutrac مرجع کتاب